LED повторювач SR-3003S для світлодіодних стрічок 12-36 вольт SUNRICHER 10207
LED-повторювач SR-3003S
До підсилювача SR-3003S можна підключити лише вказане максимальне навантаження. Для більшої світловіддачі можна використовувати більше підсилювачів. Контролери та приймачі SUNRICHER LED є складними компонентами для керування великими світловими блоками. Їх використання для керування світлодіодними стрічками та світлодіодними лампами дуже різне. Відрізняються високою технічною якістю та майстерністю виконання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Робоча температура: 0-40°C при вологості 8-80%.
- Вхідна напруга: 12-36В
- Вихід: 8A/канал (12V 96W), (24V 192W)
- Максимальний вихід: <4А на канал
- Вихідна потужність: 12 В <144 Вт, 24 В <288 Вт
- Розмір: 82*33*20 мм
Лед повторювач для одноколірних світлодіодних стрічок з загальним анодом постійної напруги 12-36 вольт, 178х46х18mm,
LED-повторювач SR-3003S
До підсилювача SR-3003S можна підключити лише вказане максимальне навантаження. Для більшої світловіддачі можна використовувати більше підсилювачів. Контролери та приймачі SUNRICHER LED є складними компонентами для керування великими світловими блоками. Їх використання для керування світлодіодними стрічками та світлодіодними лампами дуже різне. Відрізняються високою технічною якістю та майстерністю виконання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Робоча температура: 0-40°C при вологості 8-80%.
- Вхідна напруга: 12-36В
- Вихід: 8A/канал (12V 96W), (24V 192W)
- Максимальний вихід: <4А на канал
- Вихідна потужність: 12 В <144 Вт, 24 В <288 Вт
- Розмір: 82*33*20 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Автоматическое |
| Ток | 8 А |
| Количество каналов | 1 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 18 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Длина | 178 мм |
- Цена: 1 601,60 ₴



