Світлодіод тепло білий XPEWHT-L1-7B4-Q3-0-06 3100К 1000мА 224лм CREE 10864
Світлодіод CREE XPEWHT-L1-7B4-Q3-0-06 3100К 1000мА 224лм. bin по яскравості R3.CRI 70.
Світлодіод XPEWHT-L1-7B4-Q3-0-06 3100К - світлодіод з білим теплим кольором світіння 3100K (CRI70).
Робочий струм світлодіода: 350-1000мА.
Світловий потік: 93-224Лм.
Кут випромінювання: 115°.
Розмір: 3.5х3.5х2.0мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CREE |
| Страна производитель | США |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 3.45 мм |
| Ширина | 3.45 мм |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная мощность рассеивания | 3.5 Вт |
| Световой поток | 224 лм |
| Тип диода | світлодіод 3.5х3.5мм |
| Угол свечения | 115 град. |
| Максимальный прямой ток | 1000 мА |
| Максимальное постоянное обратное напряжение | 3.5 В |
| Кольорова температура випромінювання, К | 3100 |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 18,69 ₴



