Світлодіод нейтрально-білий 4400K 700мА 272лм PK2E-2LNE-B2R8 (X1/TN) PROLIGHT 9062
Світлодіод PK2E-2LNE-B2R8 (X1/TN) 4400K - світлодіод з білим нейтральним кольором світіння 4400K (CRI80).
Потужність: 1-3Вт.
Робочий струм світлодіода: 350-700мА.
Світловий потік: 145-261Лм.
Кут випромінювання: 130°.
Розмір: 3.5х3.5х1.9мм.
Сумісний з Cree XP-C / XP-E / XP-G.
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ProLight Opto |
| Страна производитель | Тайвань |
| Длина | 3.5 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Высота | 2 мм |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная мощность рассеивания | 3 Вт |
| Световой поток | 272 лм |
| Максимальное прямое напряжение | 3.2 В |
| Максимальный прямой ток | 700мА |
| Цветовая температура | 4400 |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 20,02 ₴



