
LED контролер-приймач SR-1029 три канали по 5А для пультів SR-2839 SUNRICHER 8115
Контролер-приймач SUNRICHER SR-1029
“Народний” контролер, який поєднує в собі основний функціонал управління освітленням, гарну якість компонентів та демократичну ціну.
Світлодіодний контролер SR-1029 – це триканальний контролер для пультів SR-2839, SR-2839К. Застосовується для світлодіодних стрічок із напругою живлення (12, 24 або 36 В). Може працювати в режимі керування RGB освітлювальним обладнанням постійного струму для RGB світлодіодів та стрічок. Допустимий струм 5A/канал.
Переваги та ключові особливості даного контролера:
- Завдяки вбудованому радіочастотному (RF) приймачеві контролером здійснюється бездротове керування за допомогою дистанційного пульта. Сумісний з різними (SR-2839, SR-2839К) пультами для керування RGB світлодіодним обладнанням, особливо світлодіодними стрічками:
- Для світлодіодів RGB світлодіодний контролер пропонує функцію регулювання яскравості для кожного каналу, функцію регулювання кольору RGB і динамічні світлові сценарії.
- Кожен приймач може керуватись 8 (максимум) різними пультами дистанційного керування.
- Яскравість кожного каналу R, G, B можна регулювати окремо для досягнення різноманітності та динаміки кольору.
- Вихідна потужність контролера 180-360W.
- Розміри: 145*46,5*16мм.
- Тип виходу: постійна напруга.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Производитель | Sunricher |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество каналов | 3 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 17.6 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Длина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пульт управления | RF |
| Цветовая гамма (1) | RGB |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
| Рабочий ток (А) | 5 на канал |
Спецификации
Информация для заказа
- Цена: 1 095,64 ₴



