Пульт димера SR-2833K8 8 зон чорний корпус для контролерів SR-1009х SUNRICHER 9941
Пульт SR-2833K8 /8 зон, чорний корпус/
Пульт SR-2833K8 /8 зон, чорний корпус/ - пульт керування для одноколірної LED-стрічки, з 8 незалежними зонами димування високої якості від виробника SUNRICHER. Тримач у комплекті.
Основні характеристики:
- Стильний тонкий дизайн.
- Легкий в експлуатації.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Тільки для використання з контролерами серії SR-1009х.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Може керувати 8 зонами незалежно.
- Регулювання яскравості.
- Живлення 3V (CR2025).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть кнопку, щоб увімкнути/вимкнути.
- Натисніть та утримуйте кнопку для налаштування яскравості.
Розмір 136*40*12 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Размеры | |
| Высота | 10.7 мм |
| Ширина | 38.9 мм |
| Длина | 136.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 8 |
| Тип оборудования | Пульт LED димера |
| Число каналов | 1 |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
Информация для заказа
- Цена: 1 029,51 ₴



