
Пульт-панель LED димера світлодіодних стрічок по протоколу 1-10V SUNRICHER 10468
Панель керування SR-2205N-AC (1-10V)
Вбудований поворотний контролер диммерів за стандартом 0-10V для одноколірних світлодіодних пристроїв.
Опис:
- Напруга живлення 100-240VAC.
- Вихідний сигнал 1-10V.
- Перемикає та плавно змінює яскравість в одній зоні.
- Сумісний із приймачами сигналів як із постійним струмом, так і з постійною напругою.
- Простий у використанні.
Вбудована пластикова поворотна панель для одноколірних LED стрічок. Управління 1-10V / TRIAC. Живлення - 100-240V AC. Розміри 80х80х52.3. Система управління поворотною ручкою проста у використанні. Включення / вимикання освітлення плавно без мерехтінь. Діапазон зміни освітленості від 0,1% до 100%. Сумісність з існуючої рамою стандартного розміру від Jung, Berker, Gira, Merten і т. Д.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество уровней яркости | 256 |
| Количество каналов | 1 |
| Размеры | |
| Высота | 52.3 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, месяцев | 36 |
| Кількість зон | 1 |
| Пульт дистанционного управления | 1-10V сигнал |
| Напряжение питания | 100-240 |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт диммера |
Спецификации
Информация для заказа
- Цена: 2 638,09 ₴



