LED контролер-приймач SR-1029RGBW чотири канали по 5А SUNRICHER 11941
LED контролер-приймач SR-1029RGBW
SR-1029RGBW - це контролер, призначений для зміни кольору та яскравості RGBW стрічки.
Це чотириканальний контролер, кожен канал якого розрахований на 5А.
Вхідна напруга може змінюватись від 12 до 36В.
Використовується одночасно з пультом SR-2839W на 1 зону (11939).
Максимальна потужність стрічки, що підключається 12В - 240Вт, 24В - 480Вт.
Гарантійний термін служби – 5 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 5 А |
| Количество каналов | 4 |
| Размеры | |
| Высота | 16 мм |
| Ширина | 46.5 мм |
| Длина | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | RGBW |
| Пульт управления | RF |
| Цветовая гамма (1) | RGBW |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификации
Информация для заказа
- Цена: 1 056,51 ₴



