Пульт-слайдер RF SR-2828 для контролера SR-2501x SUNRICHER 4852
Пульт SR-2828 /1 зона/
Пульт SR-2828 /1 зона/ - пульт-слайдер з 1 зоною керування високої якості від виробника SUNRICHER.
Основні характеристики:
- Розумний, сучасний ергономічний дизайн.
- Легкий в експлуатації.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Взаємодіє з контролерами - SR-2501/2501N, SR-2501/2501N EA.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Має 1 зону керування та 256 рівнів димування.
- Живлення 3V (CR2025).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Торкніться сенсора, щоб увімкнути/вимкнути.
- Торкніться сенсора і утримуйте для плавного затемнення.
Розмір: 141*35*8 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Пульт-слайдер RF для димерів серії SR-2501x. 1 зона управління, 256 рівнів діммір-я. Робота від 3V батареї CR2025 до 5 років. Надтонкий пульт, розміри 141x35x8 мм. Взаємодіє з контролерами SR-2501 / 2501N, SR-2501 / 2501N EA. SR-2828 і його приймач є однозонний бездротової диммер. Це дозволяє вам індивідуально керувати кількома приймачами синхронно в єдина зона.Одін пульт може синхронно управляти безліччю приймачів; Один приймач може управлятися максимум 8 пультами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество уровней яркости | 256 |
| Регулировка | Яркости |
| Размеры | |
| Длина | 141 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Высота | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип оборудования | LED димер |
| Число каналов | 1 |
| Кількість зон | 1 |
| тип поставки | пульти окремо |
| Основные | |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 373,46 ₴



