
Пульт-панель SR-2836RCCT White (3V,CCT) LED димера SR-1009x двухкольорових ССТ лед стрічок SUNRICHER 13720
Панель вбудована SR-2836RCCT White (3V, CCT) /1 зона, білий корпус/
Панель вбудована SR-2836RCCT White (3V, CCT) /1 зона, білий корпус/ - вбудована в стіну поворотна панель для двоколірних CCT-стрічок.
Основні характеристики:
- Стильна панель зі скла.
- Простота з'єднання з приймачем (контролером).
- Тільки для використання з контролерами - SR-1009x.
- Бездротове радіочастотне керування - RF.
- Тип панелі управління - настінна, вбудована.
- Панель з 1 зоною керування.
- Дозволяє плавно без мерехтіння вмикати/вимикати світло та регулювати його яскравість.
- Живлення 3V (CR2032).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Увімкнення/вимкнення - натискання на регулятор, що обертається.
- Збільшення яскравості - обертання регулятора за годинниковою стрілкою.
- Зменшення яскравості - обертання регулятора проти годинникової стрілки.
Розмір: 86*86*41.6 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество уровней яркости | 256 |
| Регулировка | Яркости, Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 2 |
| Размеры | |
| Высота | 45 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип оборудования | Пульт LED димера |
| Кількість зон | 1 |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 781,20 ₴



