
Вбудована панель пульт DALI SR-2422K8-DIM-G4 діммера SUNRICHER 13202
Панель керування SR-2422K8-DIM-G4 (DALI)
Кнопкова панель, що вбудовується, контролер DALI для управління світловими приладами за чотирма групами адрес.
Опис:
- Панель дозволяє вмикати/вимикати та змінювати яскравість у вибраній групі пристроїв.
- Можна керувати всіма пристроями одночасно, або лише у вибраній групі.
- Початковий номер групи виставляється перемикачем на задній стороні панелі.
- Простий у використанні, не потребує налаштування комп'ютера.
- Сумісний з усіма універсальними майстрами DALI.
- Живлення від шини DALI.
- Розмір 71.2*71.2*13.6 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество уровней яркости | 256 |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 1 |
| Диапазон работы | 20 м |
| Размеры | |
| Высота | 13.6 мм |
| Ширина | 71.2 мм |
| Длина | 71.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 1 |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт диммера |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 840,84 ₴



