
Панель вбудована SR-2820-AC (W) 4 зони для контролера SR-1009xх білий корпус SUNRICHER 5446
Пульт SR-2820-AC (W) /4 зони, білий корпус/
Панель вбудована SR-2820-AC (W) /4 зони, білий корпус/ - вбудована Touch-панель керування з сенсорним кільцем з 4 зонами, високої якості від виробника SUNRICHER.
Основні характеристики:
- Скляна Touch-панель з сенсорним кільцем.
- Легкий в експлуатації.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Взаємодіє з RGB (W) контролерами - SR-1009хх.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Має функцію пам'яті.
- Управління 4 окремими зонами освітлення.
- Живлення 100-240V.
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть кнопку, щоб увімкнути/вимкнути.
- За допомогою кнопок (1-4) можна вибрати зону.
Розмір 86*86*29 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB |
| Размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | RGBW |
| Пульт управления | RF |
| Цветовая гамма (1) | RGB, RGBW |
| Кількість зон | 4 |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 212,18 ₴



