Панель вбудована SR-2820-AC (B) 4 зони 4 канала LED контролера SR-1009xх чорний корпус SUNRICHER 5467
Вбудована в стіну чорна Touch-панель с сенсорним кільцем, роздільне регулювання 4 каналів - R, G, B, W. Управління 4 зонами по радіоканалу. Живлення 220 В. Працює разом з контролером SR-1009xx. Розмір 86x86x29 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB |
| Количество каналов | 4 |
| Размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | RGBW |
| Пульт управления | RF |
| Цветовая гамма (1) | RGB, RGBW |
| Кількість зон | 1 |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 205,53 ₴



