Пульт SR-2858Z4 5CH RGB+CCT 4 зони 5 каналів контролера SR-1009EA-5C SUNRICHER 10952
Пульт SR-2858Z4 /5C, RGB+CCT, 4 зони, чорний/
Пульт SR-2858Z4 / 5CH, RGB+CCT, 4 зони, чорний/ - мультизонний пульт з сенсорним кільцем вибору кольору та сенсорною смугою вибору колірної температури, 4 зони керування, 5 каналів RGB + CW+WW. Тримач у комплекті.
Основні характеристики:
- Стильний тонкий дизайн.
- Легкий в експлуатації.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Взаємодіє з контролерами - SR-1009EA-5CH.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Має 4 зони та 5 каналів керування в кожній зоні - R, G, B, CW, WW.
- Прив'язка необмежену кількість контролерів.
- Магнітний настінний тримач у комплекті.
- Живлення 4.5V (3xAAA).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть кнопку, щоб увімкнути/вимкнути.
- За допомогою кнопок (1-4) можна вибрати зону.
- За допомогою кнопки P можна запрограмувати режим.
- Використовуючи кнопки (S1-S4) можна зберегти колір або режим.
- Можна вибрати яскравість стрічки RGB.
Розмір 153*52*19 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Мультизонний пульт RF (868MHz) з сенсорним кільцем вибору кольору і сенсорної смугою вибору колірної температури, 4 зони управління, 5 каналів RGB + CW + WW. Чорний матовий корпус. Використовується з контролерами SR-1009EA-5CH (купуються окремо). Розміри 153х52х19 мм. Тримач в комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB |
| Количество каналов | 5 |
| Размеры | |
| Высота | 19 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Длина | 153 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | RGBW |
| Пульт управления | RF |
| Цветовая гамма (1) | RGB, RGBW |
| Кількість зон | 4 |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификации
Информация для заказа
- Цена: 3 599,96 ₴



