Одноканальний димер серії SR-1009x для світлодіодних стрічок 12-36V, вхід для управління стінним вимикачем. Список сумісних пультів см. В супутніх товарах і в інструкції. Потужність 96-288W, максимальний струм 1х8A. Розмір 85x37x20 мм
LED контролер-приймач SR-1009CS
SR-1009CS - це димер, призначений для зміни яскравості свічення монохромної (одноколірної) стрічки.
Живлення диммера здійснюється постійним струмом у діапазоні від 12В до 36В. 1 канал на 8А.
Максимальна потужність стрічки 12В - 96Вт, 24В - 192Вт.
Може використовуватися як з пультом або панеллю, так і без них за допомогою вимикача (кнопки) без фіксації, так званим “дзвінковим” вимикачем.Усі доступні керуючі пристрої можна переглянути у супутніх товарах. Може бути підключений до максимум 8 керуючих пристроїв (пультів або панелей).
Може бути підключений до телефону за допомогою маршрутизатора SR-2818WIN та програми, доступної для завантаження з Appstore та Google Market.
Відсутність мерехтіння стрічки, що підключається через даний диммер.
Гарантійний термін служби – 5 років
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Мощность | 288 Вт |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 8 А |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 1 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Длина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип оборудования | LED димер |
- Цена: 1 638 ₴




