Неоновий світлодіодний світильник нічник Полумя розміром 20х27,5 см
Неоновий світильник - це відмінне рішення, щоб додати родзинку в інтер'єр вашого будинку. Його можна використовувати скрізь: у спальні, дитячій кімнаті, вітальні чи прикрасити їм зону відпочинку. Світильник випромінює приємне м'яке світло та створює затишну атмосферу. Живиться світильник від мережі через адаптер 12 вольт. Додатково комплектуються димерами для регулювання яскравості свічення -ручними або дистанційними з пультом. Неонові вивіски ідеально підійдуть для вашого бару або ресторану. Неонова вивіска з гнучкого неону для весіль, салонів, барів, кавярень, магазинів і як елемент інтер'єру. Можна підвішувати або кріпити на стіні. Яскрава світлодіодна лед неонова вивіска - гарне рішення виділитися серед конкурентів. Світлодіодна вивіска дуже яскрава і привертає до себе увагу, ефективна вона не тільки ввечері або вночі, а і сонячний день, так як світлодіоди дуже яскраві джерела світла. Звичайно світлодіодні вивіски порівняно дорогі, але їх переваги очевидні. Ціна світлодіодниї вивіски залежить від розміру, типу світлодіодів. Під замовлення лед неонові вивіски виготовляються слідуючих кольорів Білий 8000 K - Тепло білий 3000 К - Зелений - Червоний - Синій - Жовтий - Оранжевий - Розовий.
Приймаємо замовлення на виготовлення неонових вивісок і світильників для дому, кафе, барів, ресторанів, салонів красоти, офісних та торгових приміщень.
Телефон 067-340-68-95 Вайбер 067-340-68-95 E-mail infolight.rv@gmail.com
Під замовлення виготовляються світлодіодні лед неонові вивіски під розміри замовника. Для розрахунку приблизної вартості виготовлення вивіски
1кв.дм=100кв.см = 10см*10см
1 кв.м=100 кв.дм=10 000 кв.см=100см*100см
Приймаємо замовлення на виготовлення неонових вивісок і світильників для дому, кафе, барів, ресторанів, салонів красоти, офісних та торгових приміщень.
Телефон 067-340-68-95 Вайбер 067-340-68-95 E-mail infolight.rv@gmail.com
Під замовлення виготовляються світлодіодні лед неонові вивіски під розміри замовника. Для розрахунку приблизної вартості виготовлення вивіски
1кв.дм=100кв.см = 10см*10см
1 кв.м=100 кв.дм=10 000 кв.см=100см*100см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Інфолайт |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Информационные вывески/таблички |
| Материал | Акрил |
| Применение | Внутри помещения |
| Способ установки | Настенный |
| Сфера использования | Для личного пользования |
| Тип | Односторонняя |
| Форма | Нестандартная |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 275 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время изготовления | 7 |
| Материал каркаса | акрил |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип услуги | Изготовление |
- Цена: от 1 274 ₴











Отправка с 05 мая 2026
