LED контролер V2-M 2-канальний димер яскравості і кольорової температури стрічок SkyDance 20451
LED контролер-приймач V2-M
2-канальний міні контролер призначений для димування та зміни температури білої двоколірної світлодіодної стрічки за допомогою пульта RF.
Опис:
- Двоканальний димер для білих стрічок зі змінною температурою та дистанційним керуванням.
- Вихід 2х(12-24)V DС, 2,5A/CH.
- Дальність дії пульта до 30м.
- Сумісний з пультами RF 2,4G для однієї або кількох зон.
- Один контролер-приймач може працювати із 10 пультами.
- Автоматична передача: безмежне розширення зони дії пульта за рахунок передачі від приймача до приймача.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ток | 2.5 А |
| Регулировка | Цветовой температуры свечения, Яркости |
| Количество каналов | 2 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 8.7 мм |
| Ширина | 23.5 мм |
| Длина | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип поставки | пульти окремо |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 586,95 ₴



