Декодер SR-2102BEA -4CH DMX512 12-36 вольт 4 канала SUNRICHER 14466
Декодер SR-2102BEA -4CH (DMX)
SR-2102BEA - це універсальний контролер, що працює за проводовим протоколом DMX512.
Сумісний з усіма DMX-майстер пристроями, виробленими всіма світовими виробниками.
На екрані контролера можна вибрати кількість задіяних адрес - 3 або 4 (RGB або RGBW).
Можна встановити значення димування від 0,1 до 9,9
Працює зі стандартними повторювачами SR-3001 та SR-3002
Це чотириканальний контролер на 32А (4 канали 8А) для підключення світлодіодної стрічки в діапазоні від 12В до 36В.
Даний пристрій для передачі DMX-сигналу використовує звичайні притискні клем з регулюванням висоти шурупом.
Максимальна потужність стрічки, що підключається 12В - 384Вт, 24В - 7680Вт.
Гарантійний термін служби – 5 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Тип управления | Электронное |
| Ток | 8 А |
| Регулировка | Яркости, Память последней настройки, Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 4 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Длина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 1 |
| Напряжение питания | 12-36 |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
- Цена: 3 405,09 ₴



