Контролер SR-2839 RGB однозональний 3 канала по 5 А з пультом SR-1029 SUNRICHER 7676о
Контролер однозональний з пультом. Кількість вихідних каналів: 3 канали, Кількість зон: 1, Вид поставки: З пультом в комплекті, Тип управління: RF-пульт, Максимальний струм на канал: 5.0 А / кан., Напруга живлення: 12-24V, загальний анод, тип GRB RF тип, однозональние RGB контролер. SR-1029 в комплекті (46х145х16). Розміри пульта: 47,9x120x17.6mm
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB |
| Ток | 5 А |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 3 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 16 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Длина | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пульт управления | RF |
| Кількість зон | 1 |
| тип поставки | контролер з пультом |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 152,15 ₴



