
Декодер AC TRIAC DMX512 Dimmer SR-2102AC 2 канала по 1.2 А SUNRICHER 13468
Декодер SR-2102AC -2CH (DMX/TRIAC)
SR-2102AC - це декодер що перетворює керуючий сигнал за протоколом DMX в керуючий сигнал TRIAC для зміни яскравості світіння світлодіодних ламп, що димуються, ламп розжарювання або галогенних ламп.
Це двоканальний димер, кожен канал розрахований на 288Вт для ламп розжарювання і галогенних ламп, а також світлодіодних ламп, що димуються. Вхід і вихід даного диммера 100-240В.
Сумісний з усіма DMX-майстер пристроями, виробленими всіма світовими виробниками.
Гарантійний термін служби 5 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости, Память последней настройки, Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 2 |
| Размеры | |
| Высота | 18 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Длина | 178 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 1 |
| Напряжение питания | 100-240 В |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
| Рабочее напряжение (В) | 100-240, 2х(140-240) |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 743,01 ₴



