Пульт SR-2839DIM /1 зона, білий/
Пульт SR-2839DIM /1 зона, білий/ - пульт керування з 1 зоною та 10 режимами високої якості від виробника SUNRICHER.
Основні характеристики:
- Стильний тонкий дизайн.
- Легкий в експлуатації.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Однокольоровий пульт керування.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Може керувати однією зоною приймача.
- Має 10 режимів.
- Живлення 4.5V (3xAAA).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть кнопку, щоб увімкнути/вимкнути.
- Натисніть та утримуйте для плавного затемнення.
Розмір: 120*48*17.6 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Пульт управління RF • Керуйте 1 зоною радіочастотного приймача
• Водонепроникний клас: IP20 На виході - 1 канал на 10А. Розміри пульта: 47,9x120x17.6mm.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости |
| Размеры | |
| Высота | 17.6 мм |
| Ширина | 47.9 мм |
| Длина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип оборудования | Пульт LED димера |
| Кількість зон | 1 |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
| Рабочее напряжение (В) | 4.5V (3xAAA) |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 024,03 ₴




