
Мультизонный пульт SR-2819SP LED контроллера SR-1009х 4 зоны 4 канала черный корпус SUNRICHER 8118
Пульт SR-2819SP /4 зони, чорний корпус/
Пульт SR-2819SP /4 зони, чорний корпус/ - мультизонний пульт RF (868MHz) з сенсорним кільцем (СК) вибору кольору, 4 зони керування, програмовані режими, високої якості від виробника SUNRICHER. Тримач для пульта у комплекті.
Основні характеристики:
- Стильний тонкий дизайн.
- Легкий в експлуатації.
- Простота сполучення з RF-приймачем (контролером).
- Взаємодіє з RGBW контролерами - SR-1009х.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Може керувати 4 зонами приймача.
- Живлення 4.5V (3xAAA).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть кнопку, щоб увімкнути/вимкнути.
- Натисніть та утримуйте для плавного затемнення.
- Можна зберігати до 3 кольорів або до 3 режимів у відповідних кнопках (S1, S2, S3) для кожної зони.
- Можна вибрати будь-який колір за допомогою кольору.
- Можна настроїти систему як 4-канальний вихід RGBW.
Розмір 120*55*17 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB+W, RGB |
| Регулировка | Яркости, Цветовой температуры свечения, Память последней настройки |
| Количество каналов | 4 |
| Размеры | |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Длина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип оборудования | Пульт LED контролера |
| Кількість зон | 4 |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 646,36 ₴



