Вивіска Кава з гнучкого неону 50 см х 20 см торговий стенд неонова вивіска
Яскрава світлодіодна лед неонова вивіска з гнучкого неону для кафе,кав’ярнь, мінікав'ярень, у якій продають напій з собою. Вивіска розміром від 40х16см. Світлодіодна вивіска дуже яскрава і привертає до себе увагу, ефективна вона не тільки ввечері або вночі, а й сонячний день, так як світлодіоди дуже яскраві джерела світла. Ціна світлодіодної вивіски залежить від розміру, типу світлодіодної лед неонової гнучкої стрічки. Підключення від адаптера з вихідною напругою 12 вольт. В вартість вивіски включена ціна адаптера AC / DC 12 вольт 36 Вт 250 грн. Під замовлення лед неонові вивіски виготовляються наступних кольорів Білий 8000 K - Тепло білий 3000 К - Зелений - Червоний - Синій - Жовтий - Помаранчевий - Рожевий. Під замовлення виготовляються світлодіодні лед неонові вивіски під розміри замовника.
Увага ! В вікні "Форма" виберіть будь ласка необхідний вам розмір вивіски і оформіть замовлення.
Приймаємо замовлення на виготовлення неонових вивісок і світильників для дому, кафе, барів, ресторанів, салонів красоти, офісних та торгових приміщень.
Телефон 067-340-68-95 Вайбер 067-340-68-95 E-mail infolight.rv@gmail.com
Під замовлення виготовляються світлодіодні лед неонові вивіски під розміри замовника. Для розрахунку приблизної вартості виготовлення вивіски
1кв.дм=100кв.см = 10см*10см
1 кв.м=100 кв.дм=10 000 кв.см=100см*100см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інфолайт |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Акрил |
| Назначение | Для широкого спектра товаров |
| Тип | Стенд |
| Тип установки оборудования | Настенный |
| Цвет | Разные цвета |
| Способ установки | Настенный |
| Применение | Внутри помещения |
| Вид | Односторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | 50 см х 20 см |
| Время изготовления | 5 |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, В учреждениях, Для личного пользования, Для офиса, Реклама |
| Вид изделия | Неонова вивіска |
- Цена: от 2 593,50 ₴


Отправка с 04 мая 2026
