
Панель вбудована SR-2836RGB Black LED контролера SR-1009x 4 канала 1 зона SUNRICHER 10636
Панель вбудована SR-2836RGB Black (3V, RGB(W))
Панель вбудована SR-2836RGB Black (3V, RGB(W)) - панель, що вбудовується в стіну, з 1 зоною керування для RGB(W)-стрічок. Колір чорний. Ідеально підходить для керування RGB(W) світлодіодними стрічками на відстані до 20м.
Основні характеристики:
- Стильна панель зі скла.
- Простота сполучення з приймачем (контролером).
- Тільки для використання з контролерами - SR-1009x.
- Бездротове радіочастотне керування - RF.
- Тип панелі управління - настінна, вбудована.
- Панель з 1 зоною керування.
- Підсвічування добре видно у темряві.
- Живлення 3V (CR2032).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть, щоб увімкнути/вимкнути.
Розмір: 86*86*41.6 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Яркости, Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 4 |
| Размеры | |
| Высота | 45 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | RGBW |
| Пульт управления | RF |
| Цветовая гамма (1) | RGB+W |
| Кількість зон | 1 |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 681,81 ₴


Отправка с 20 мая 2026
