
Пульт SR-2819S /4 зони, чорний корпус/ для контролерів - - SR-1009FA, SR-1009EA, SR-1009FAWP SUNRICHER 5191
Пульт SR-2819S /4 зони, чорний корпус/
Пульт SR-2819S /4 зони, чорний корпус/ - пульт керування з 4 зонами високої якості від виробника SUNRICHER. Може приймати червоний/зелений/синій/білий колір безпосередньо.
Основні характеристики:
- Стильний тонкий дизайн.
- Легкий в експлуатації.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Взаємодіє з контролерами - SR-1009FA, SR-1009EA, SR-1009FAWP.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Може керувати 4 зонами приймача.
- Живлення 4.5V (3xAAA).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть кнопку, щоб увімкнути/вимкнути.
- Натисніть та утримуйте для плавного затемнення.
- Можна зберігати до 3 кольорів або до 3 режимів відповідними кнопками (S1, S2, S3) для кожної зони.
- Можна вибрати будь-який колір за допомогою кольорового кола на пульті.
- Можна настроїти систему як 3-канальний вихід RGB або 4-канальний вихід RGBW.
Розмір 140*48*16 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB+W, RGB |
| Количество каналов | 4 |
| Размеры | |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Длина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 4 |
| Регулировка | Цвета излучения, Цвета излучения RGB, Цвета излучения RGB+W |
| тип поставки | контролери окремо |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
| Напруга живлення, В | 4.5V (3xAAA). |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 484,36 ₴



