Пульт SR-2819T /2 зони, чорний корпус/ для led контролера RGB(W) SR-1009х SUNRICHER 5441
Пульт SR-2819T /2 зони, чорний корпус/
Пульт SR-2819T /2 зони, чорний корпус/ - пульт керування з 2 зонами високої якості від виробника SUNRICHER.
Основні характеристики:
- Стильний тонкий дизайн.
- Легкий в експлуатації.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Взаємодіє з RGB(W) контролерами - SR-1009х.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Живлення 4.5V (3xAAA).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть кнопку, щоб увімкнути/вимкнути.
- За допомогою кнопок (Z1-Z2) можна вибрати зону.
- За допомогою кнопок (P1-P4) можна вибрати програму.
- Можна задати яскравість, використовуючи кнопку В- для зменшення яскравості та В+ для збільшення яскравості.
- Вибравши стан перемикача, можна налаштувати систему як 3-канальний вихід RGB або 4-канальний вихід RGBW.
Розмір: 131.6*43.8*24.5 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB+W, RGB |
| Регулировка | Память последней настройки, Яркости, Цветовой температуры свечения, Скорости, Пауза |
| Количество каналов | 4 |
| Размеры | |
| Высота | 23 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Длина | 141 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | RGBW |
| Пульт управления | RF |
| Кількість зон | 2 |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 080,70 ₴


Отправка с 20 мая 2026
