Світлодіодні неонові вивіски для fast-food, кафе. Презентаційне обладнання для торгівлі. 80х80 см
от 15 515,50 ₴/комплект
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: неонова вивіска 80х80 см
Отправка с 04 мая 2026Неонова вивіска - відмінний спосіб стати помітним.
Світлодіодний лед неон досить гнучкий, що дозволяє створювати оригінальні вивіски з світлодіодного неону незвичайної форми. Можна використовувати оригінальний шрифт, створювати красиві фігури під конкретний бізнес, наприклад, з неону можна зробити вивіску у вигляді велосипеда, чашки кави, морозива, лампочки, гітари. Загалом, все, що тільки може побажати клієнт, можна виготовити за допомогою неону. Незвичайна форма вивіски при вході в Ваш магазин, кафе або офіс, і її яскраве світло, обов'язково запам'ятається клієнтам. Світлодіодна вивіска дуже яскрава і привертає до себе увагу, ефективна вона не тільки ввечері або вночі, а і сонячний день, так як світлодіоди дуже яскраві джерела світла. Головна перевага це те що світлодіоди можуть працювати більше 50 тис. годин. В комплект входить світлодіодна панель з написом і зображенням та блок живлення 12вольт постійного струму. Додатково може комплектуватися димерами та дистанційними виключателями з пультом.
Приймаємо замовлення на виготовлення неонових вивісок і світильників для дому, кафе, барів, ресторанів, салонів красоти, офісних та торгових приміщень.
Телефон 067-340-68-95 Вайбер 067-340-68-95 E-mail infolight.rv@gmail.com
Під замовлення виготовляються світлодіодні лед неонові вивіски під розміри замовника. Для розрахунку приблизної вартості виготовлення вивіски
1кв.дм=100кв.см = 10см*10см
1 кв.м=100 кв.дм=10 000 кв.см=100см*100см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інфолайт |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для широкого спектра товаров |
| Тип | Стенд |
| Тип установки оборудования | Настенный |
| Цвет | Разные цвета |
| Вид | Односторонний |
| Применение | Для наружного использования |
| Способ установки | Настенный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид изделия | неонові вивіски |
| Время изготовления | 5 |
| Материал | світлодіодний неон |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, В учреждениях, Для детских садов, Для личного пользования, Для офиса, Реклама, вивіски для кафе, вивіски магазинів |
| Тип услуги | Изготовление |
| Форма | 80х80 см |
- Цена: от 15 515,50 ₴/комплект



