Неонова вивіска Глінтвейн напис 70х20 см вологозахист IP65
Неонова вивіска - відмінний спосіб стати помітним. Світлодіодний лед неон досить гнучкий, що дозволяє створювати оригінальні вивіски з світлодіодного неону незвичайної форми. Можна використовувати оригінальний шрифт, створювати красиві фігури під конкретний бізнес, наприклад, з трубок можна зробити вивіску у вигляді велосипеда, чашки кави, морозива, лампочки, гітари. Загалом, все, що тільки може побажати клієнт, можна виготовити за допомогою неону. Незвичайна форма вивіски при вході в Ваш магазин, кафе або офіс, і її яскраве світло, обов'язково запам'ятається клієнтам. Світлодіодна вивіска дуже яскрава і привертає до себе увагу, ефективна вона не тільки ввечері або вночі, а і сонячний день, так як світлодіоди дуже яскраві джерела світла. Головна перевага це те що світлодіоди можуть працювати більше 50 тис. годин. В комплект входить світлодіодна панель основа прозорий акріл, блок живлення 12 вольт.
Приймаємо замовлення на виготовлення неонових вивісок і світильників для дому, кафе, барів, ресторанів, салонів красоти, офісних та торгових приміщень.
Телефон 067-340-68-95 Вайбер 067-340-68-95 E-mail infolight.rv@gmail.com
Під замовлення виготовляються світлодіодні лед неонові вивіски під розміри замовника. Для розрахунку приблизної вартості виготовлення вивіски
1кв.дм=100кв.см = 10см*10см
1 кв.м=100 кв.дм=10 000 кв.см=100см*100см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Інфолайт |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Акрил |
| Применение | Для наружного использования |
| Способ установки | Навесной |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Для офиса, Реклама, Для личного пользования, В учреждениях |
| Тип | Односторонняя |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время изготовления | 5 |
| Вид | Односторонний |
| Вид изделия | Неонова вивіска |
| Форма | 70х20 см IP65 |
Информация для заказа
- Цена: от 3 503,50 ₴


Отправка с 04 мая 2026
