Світлодіод синій 700мА 29лм PK2N-3LBE-SD PROLIGHT 5233
Світлодіод синій 700мА 29лм PK2N-3LBE-SD PROLIGHT, f = 350mA, Vf = 3.2V. Довжина хвилі - 470nm
Тип світлодіодів: 3 Вт, Робочий струм світлодіода: 350-700 mA, Світловий потік: 29 Lm, Кут випромінювання: 130, Колір світіння: синій
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ProLight Opto |
| Страна производитель | Тайвань |
| Высота | 1.9 мм |
| Длина | 3.5 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Цвет свечения | Синий |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір випромінювання | синій 470 нм |
| Максимальная мощность | 3 Вт |
| Максимальное прямое напряжение | 3.2 В |
| Максимальный прямой ток | 700мА |
| Назначение диода | Генераторный |
| Напряжение | 3.2 в |
| Световой поток | 26 лм |
| Тип диода | світлодіод 3535 |
| Угол свечения | 130 град. |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 32,30 ₴



