Декодер SR-2102NP -4CH (DMX)
SR-2102NP-4CH - це універсальний контролер, що працює за проводовим протоколом DMX. Призначений для зміни кольору та яскравості RGBW стрічки, для зміни яскравості свічення монохромних стрічок, а також для підстроювання кольору та зміни яскравості двоколірних CCT стрічок – залежно від підключеного пристрою керування.
Сумісний з усіма DMX-майстер пристроями, виробленими всіма світовими виробниками.
При підключенні монохромної стрічки всі канали працюють одночасно і одночасно.
При підключенні CCT (двоколірної) стрічки синхроно працюють 1-й з 3-м і 2-й з 4-м канали.
Це чотириканальний диммер на 20А (4 канали 5А) для підключення світлодіодної стрічки в діапазоні від 12В до 36В.
Цей пристрій використовує клеми швидкого підключення, про що свідчить маркування NP.
Максимальна потужність стрічки, що підключається 12В - 240Вт, 24В - 480Вт.
Гарантійний термін служби – 5 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Электронное |
| Цветовая гамма | RGB+W |
| Регулировка | Яркости, Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 4 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 28 мм |
| Ширина | 53.4 мм |
| Длина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
| Тип оборудования | декодер DMX512 |
- Цена: 2 692,14 ₴



