Димер одноканальний 12А 144 Вт 12-24 вольт для світлодіодної стрічки білий PROLUM 401001
Димер PROLUM Mini (12A) - це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення.
Димер PROLUM Mini (12A) має набір функцій:
- Управління яскравістю світла
- Автоматичне відключення
- Плавне включення і відключення світла
- Різні режими затемнення і миготіння
-
Характеристики
Тип пристрою LED димер Виробник PROLUM Робоча напруга 12-24V Потужність 144W Сила струму, А 12.0А Тип зв'язку Ручне Спосіб управління Без пульта Пульт керування Без пульта Робоча температура -20 до 40 °C Розміри 62х13х40 Гарантія 1 рік Країна виробника товару Китай
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Напряжение | 12 В |
| Мощность | 144 Вт |
| Ток | 12 А |
| Количество каналов | 1 |
| Регулировка | Яркости |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры | |
| Длина | 62 мм |
| Высота | 13 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Диммеры для светильников |
Информация для заказа
- Цена: 45,39 ₴



