LED повторювач SR-3002 12-24 вольт 4 канала по 8 А для світлодіодних стрічок SUNRICHER 4155
LED-повторювач SR-3002
SR-3002 постійної напруги (12-36 В) для світлодіодного обладнання має 4 канали, максимальний вихід 8А на канал. Повторювач призначений для збільшення допустимої потужності підключеного до контролера освітлювального устаткування.
У такому випадку до контролера підключається 80-90% від дозволеної потужності освітлювального обладнання і паралельно підключають повторювачі зі своїми джерелами живлення, і все подальше освітлювальне обладнання підключається до повторювачів.
Таким чином можливо побудувати цілий каскад з повторювачами підключеними до контролера і заживити значну кількість обладнання від одного керуючого пристрою/контролера. Так, можна в десятки разів збільшити потужність підключеного до одного керуючого пристрою освітлювального обладнання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Робоча температура: -20ºC - +50ºC
- Вхідна напруга: 12-36V
- Вихідна напруга: 12-36V
- Вихід: 4 канали/8А на канал
- Вихідна потужність (на канал): 96W при 12V, 192W при 24V
- Тип навантаження: звичайний світлодіод (0,4-0,1 Вт)
- Розмір: 168*58*28 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Автоматическое |
| Ток | 8 А |
| Количество каналов | 4 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Длина | 170 мм |
- Цена: 2 329,60 ₴


Отправка с 23 мая 2026
