Декодер SR-2102BEA-RJ45 -4CH DMX512 12-36 вольт 4 канала SUNRICHER 15493
Декодер SR-2102BEA-RJ45 -4CH (DMX)
Дротовий декодер ДМХ в ШИМ для RGB/RGBW/CCT світлодіодних пристроїв. Чотири вихідні канали ШІМ. Тип роз'ємів для підключення DMX - RJ45.
Опис:
- Чотириканальний декодер ДМХ у ШІМ для RGB/RGBW/CCT світлодіодних пристроїв.
- Вхідний та вихідний роз'єм для підключення сигналу DMX - RJ45.
- Чотири вихідні канали 12-36VDC 4x8A/CH.
- Через роз'єм RJ45 може підключатися та керуватися по WiFi або Bluetooth.
- Встановлення адреси ДМХ та режиму декодування сигналу з індикацією на цифровому дисплеї.
- Металевий корпус плюс гальванічна розв'язка підвищують надійність пристрою та всієї ДМХ системи загалом.
- Підходить до всіх універсальних контролерів ДМХ.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Электронное |
| Ток | 8 А |
| Регулировка | Яркости, Память последней настройки, Цветовой температуры свечения |
| Количество каналов | 4 |
| Рабочее напряжение (В) | 12-36 |
| Размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Длина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 1 |
| Напряжение питания | 12-36 |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 298,66 ₴



