Поворотна панель димера SR-2836N-AC (W) (220V, DIM) контролера SR-1009x SUNRICHER 10235о
Панель вбудована SR-2836N-AC (W) (220V, DIM) /1 зона, білий/
Панель вбудована SR-2836N-AC (W) (220V, DIM) /1зона, білий/ - вбудована пластикова поворотна панель з 1 зоною керування для одноколірних LED стрічок.
Основні характеристики:
- Стильна панель з пластику.
- Простота з'єднання з приймачем (контролером).
- Для використання з контролерами - SR-1009x.
- Бездротове радіочастотне керування - RF.
- Тип панелі керування - настінна, вбудована.
- Панель з 1 зоною керування.
- Дозволяє плавно без мерехтіння вмикати/вимикати світло та регулювати його яскравість.
- Живлення 100-240V AC.
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Увімкнення/вимкнення - натискання на регулятор, що обертається.
- Збільшення яскравості - обертання регулятора за годинниковою стрілкою.
- Зменшення яскравості - обертання регулятора проти годинникової стрілки.
Розмір: 71.5*71.5*32 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество уровней яркости | 256 |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 2 |
| Диапазон работы | 20 м |
| Размеры | |
| Высота | 32 мм |
| Ширина | 71.5 мм |
| Длина | 71.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 1 |
| Тип оборудования | Пульт LED димера |
| тип поставки | контролери окремо |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 055,50 ₴



