Панель керування SR-2400RB-NF-DIM (DALI) black Мікроконтролер для димування світильникі SUNRICHER 13200о
Панель керування SR-2400RB-NF-DIM (DALI) black
Поворотний димер для світлодіодних пристроїв з інтерфейсом керування DALI. Може працювати від 100-240VАС і бути джерелом живлення шини DALI або від зовнішнього джерела живлення шини DALI. Запам'ятовування однієї сцени.
Опис:
- Мікроконтролер для димування світильників з інтерфейсом DALI.
- Живлення 100-240VAC чи джерела живлення шини DALI.
- Має внутрішні джерело живлення шини DALI.
- Увімкнення та вимкнення одним натисканням.
- Подвійне натискання встановлює яскравість 100%.
- Запам'ятовує останню сцену при наступному включенні.
- Не вимагає адресації DALI.
Розмір 59*59*31,2 мм.
Панель керування SR-2400RB-NF-DIM (DALI) black - панель з вбудованим контролером DALI, керується зовнішніми настінними вимикачами, живлення по шині DALI, вихід - сигнал DALI, 4 сцени. Ручному виставці номер сцени
.• Кожна схема керування може забезпечити живленням DALI до 50 пристроїв DALI
• Система освітлення миттєво та гармонійно реагує на зміну рівня яскравості в будь-якому з них
контрольні пристрої.
• Усе це, забезпечуючи необхідний зручний, простий і повний контроль над рівнями освітлення в будь-якому місці
час.
• Інноваційна функція живлення шини DALI під час підключення до мережі змінного струму
• Живиться від шини DALI, якщо не підключено до мережі змінного струму
Розмір 59*59*31,2 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Регулировка | Яркости |
| Количество каналов | 4 |
| Диапазон работы | 20 м |
| Размеры | |
| Высота | 31.2 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Длина | 59 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зон | 4 |
| Тип оборудования | Пульт LED димера |
| тип поставки | контролери окремо |
| Рабочее напряжение (В) | 100-240 |
- Цена: 3 271,27 ₴



