Світлодіод холодно білий 3Вт 700мА 274лм 5500K PM2E-3LWE-SD PROLIGHT 16869
Світлодіод PM2E-3LWE-SD (Y2/X0) 5500К - світлодіод з білим денним кольором світіння 5500K (CRI80).
Потужність: 3Вт.
Робочий струм світлодіода: 350-700мА.
Світловий потік: 154-274Лм.
Кут випромінювання: 130°.
Розмір: 14.20х7.26х5.5мм.
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ProLight Opto |
| Страна производитель | Тайвань |
| Высота | 2.6 мм |
| Длина | 14.2 мм |
| Ширина | 7.26 мм |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Световой поток | 274 лм |
| Тип диода | светодиод emitter |
| Максимальная мощность | 3 Вт |
| Колір випромінювання | холодно білий |
| Максимальное прямое напряжение | 4.1 В |
| Угол свечения | 130 град. |
| Максимальный прямой ток | 0.7 А |
| Назначение диода | Генераторный |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 35,94 ₴



