Світлодіод XPGDWT-B1-0000-00KE7 3000K 5Вт 2000мА 700лм CREE 9362
Параметри XPGDWT-B1-0000-00KE7 3000K
Кут випромінювання125
Термін гарантії ?1 рік
Колір (світіння) ?3000K
Бренд CREE
Тип світлодіодів3.5x3.5mm CREE
Робочий струм світлодіода, mA350 ... 2000
Світловий потік (min), Lm164
Світловий потік (max), Lm700
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CREE |
| Страна производитель | США |
| Длина | 3.45 мм |
| Ширина | 3.45 мм |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество светодиодов | 1 шт. |
| Количество цветов | 1 |
| Колір випромінювання | тепло білий 3000К |
| Цветовая температура | 3000 |
| Максимальная мощность | 5 Вт |
| Максимальная мощность рассеивания | 5 Вт |
| Максимальное постоянное обратное напряжение | 3.3 В |
| Максимальный прямой ток | 2000мА |
| Назначение диода | Генераторный |
| Напряжение | 3.3 в |
| Световой поток | 700 лм |
| Тип диода | XT-E |
| Угол свечения | 115 град. |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 45,50 ₴



