Світлодіод XPGDWT-B1-0000-00LE1 6500K 5Вт 2000мА 700лм CREE 16309
Параметри XPGDWT-B1-0000-00LE1 6500K
Кут випромінювання125
Термін гарантії ?1 рік
Колір (світіння) ?Білий холодний денний [5900-7500K]
Бренд ?CREE
Тип світлодіодів3.5x3.5mm CREE
Робочий струм світлодіода, mA350 ... 2000
Світловий потік (min), Lm172
Світловий потік (max), Lm720
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CREE |
| Страна производитель | США |
| Длина | 3.45 мм |
| Ширина | 3.45 мм |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество светодиодов | 1 шт. |
| Количество цветов | 1 |
| Колір випромінювання | холодно білий 6500К |
| Цветовая температура | 6500 |
| Максимальная мощность | 5 Вт |
| Максимальная мощность рассеивания | 5 Вт |
| Максимальное постоянное обратное напряжение | 3.3 В |
| Максимальный прямой ток | 2000мА |
| Назначение диода | Генераторный |
| Напряжение | 3.3 в |
| Световой поток | 720 лм |
| Тип диода | XP-G3 |
| Угол свечения | 115 град. |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 45,50 ₴



