Параметри XPGDWT-BS-0000-00ME3 5000K
Кут випромінювання125
Термін гарантії ?1 рік
Колір (світіння) ?5000K
Бренд ?CREE
Тип світлодіодів3.5x3.5mm CREE
Робочий струм світлодіода, mA350 ... 2000
Світловий потік (min), Lm172
Світловий потік (max), Lm720
Увага! Мінімальне замовлення 20шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CREE |
| Страна производитель | США |
| Длина | 3.45 мм |
| Ширина | 3.45 мм |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип | Светодиод |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество светодиодов | 1 шт. |
| Количество цветов | 1 |
| Колір випромінювання | холодно-білий 5000К |
| Цветовая температура | 5000 |
| Максимальная мощность | 5 Вт |
| Максимальная мощность рассеивания | 5 Вт |
| Максимальное постоянное обратное напряжение | 3.3 В |
| Максимальный прямой ток | 2000мА |
| Назначение диода | Генераторный |
| Напряжение | 3.3 в |
| Световой поток | 720 лм |
| Тип диода | XP-G3 |
| Угол свечения | 115 град. |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 45,50 ₴



