Димер DALI Push DA-P міні-контролер DALI DT6 з функцією Push Dim (клавіша дзвінка) 100-240в SkyDance 20370
Димер DA-P
Міні-контролер DALI DT6 з функцією Push Dim (клавіша дзвінка) для універсальних драйверів та димерів DALI.
- Одна адреса DALI.
- Напруга живлення 100-240VDC.
- Для димування світлових приладів за протоколом DALI DT6.
- Широкомовне керування всіма приладами або за однією конкретною адресою DALI.
- Адреса встановлюється поворотними перемикачами на тильній стороні контролера.
- Керування виконується кнопкою Push Dim (клавіша дзвінка).
- Швидкість димування регулюється поворотним перемикачем.
- Невеликі розміри (60х60х40) дозволяють встановити його в монтажну коробку для кнопки дзвінка.
- Може працювати із запам'ятовуванням останнього режиму роботи або без нього.
- Немає потреби у джерелі живлення шини DALI.
- Можна використовувати як джерело живлення шини DALI.
Димер DA-P
Напруга живлення, V 100-240VAC
Термін гарантії 2 роки
Бренд SkyDance
Супутні товари20461-20462 L60x W60 x H40mm
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение сети | 220 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Регулировка | Пауза, Память последней настройки, Яркости |
| Количество каналов | 1 |
| Количество кнопок | 1 шт |
| Размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип изделия | Димер DALI |
| Сигнал управления | DALI |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 619,98 ₴



