


Світильник точковий врізний DNLT-A-140-S 21137оф
Світильник врізний DNLT-A-140-S
Світильник врізний DNLT-A-140-S - це точковий LED світильник круглої форми. Їх неодмінно оцінять любителі мінімалізму та ненав'язливих форм в освітленні. В той же час світильник компактний і естетичний, легко впишеться в інтер'єр та не займе багато місця.
Технічні характеристики DNLT-A-140-S
Зовнішній діаметр світильника складає 14 см, внутрішній від 11,5см до 12,5см. Є два доступні варіанти виконання: 14 Вт або 20 Вт. Світловий потік відповідно: 2000лм або 2900лм.
Безперебійну роботу світильника упродовж усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів.


Клієнт може вибрати в якості альтернативи світлодіоди з більш високим індексом кольоропередачі CRI>90 . Опційно світильник може підтримувати управління яскравістю за допомогою різних протоколів управління: DALI, DMX. Це дозволяє не лише використати різноманітні сценарії освітлення, але і продовжити термін служби світлодіодів.
Колірна температураКолірна температура світла світильників DNLT-A-140-S доступна в трьох варіантах: тепле світло (2700 К та 3000 К), нейтральне світло (4000 К) та денне світло (5000 К) на вибір.
Конструкція DNLT-A-140-S
Корпус світильника виготовлений із алюмінію. Існує можливість вибору кольору покриття: чорний чи білий. За погодженням – фарбування у будь-який необхідний колір палітри RAL.
Матеріал корпусу забезпечує легкість конструкції, тепловідведення та захист електричних компонентів світильника. Завдяки застосуванню якісних рефлекторів можна створити якісне освітлення в потрібних зонах. Також, замість рефлекторів, можливе використання високоякісного матового розсіювача для того, щоб створити рівномірне, м'яке та комфортне освітлення, а також усунути ефект засліплення.

Монтаж
Світильники DNLT-A-140-S встановлюється в стельову нішу за допомогою монтажних пружин на корпусі. Передбачений як стельовий, так і стіновий монтаж.
Можливості Світильник точковий врізний DNLT-A-140-S
- Виготовлення світильників за індивідуальними розмірами.
- Вибір світлодіодів від надійних світових виробників: CREE (США), Hongli (КНР), Samsung (Південна Корея), Seoul (Південна Корея).
- Індивідуальний підбір потужності та світлового потоку.
- Індивідуальний вибір кольорової температури. В діапазоні від глибокого теплого світла 2700K до холодного 5000K.
- Збільшення індексу кольоропередачі до CRI>90. Такий високий індекс рекомендується до застосування в інтер'єрах, де є особливі вимоги до якості кольору (салони краси, магазини тканин, шпалер і підлогових покриттів, поліграфії).
- Оснащення датчиками присутності/руху/освітлення, а також інтеграція у загальну систему керування освітленням.
- Виробництво світильників з диміруванням, регулюванням температури білого світла TW та сумісних із різними системами керування освітленням (Dali, DMX). Можливе виготовлення світильника із зв'язком по радіоканалу (RF).
- Фарбування корпусу в будь-який колір з палітри RAL.
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Врезной |
| Направленный свет | Да |
| Стиль исполнения | Классический |
| Материал каркаса | алюминий |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Напряжение сети | 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Производитель | SVL |
| Страна производитель | Украина |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Световой поток | 2900 лм |
| Форма | Цилиндрическая |
| Мощность | 20 Вт/ч |
| Цвет арматуры (основания) | по RAL |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная цветовая температура | 5000 К |
| Частота | 50 Гц |
| Тип освещения | Светильник |
| Способ монтажа | Встраиваемый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение | 220 в |
| Цвет корпуса | под заказ |
| Применение освещения | Для выставочных залов, Для медицинских учреждений, Для офисных помещений, Для торговых площадей, Для учебных заведений |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Вид изделия | LED светильник |
| Угол рассеивания | 90 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Степень защиты, IP | IP20 |
- Цена: от 2 149,88 ₴


Отправка с 20 мая 2026
