Світлодіодний квадратний LED світильник QUAD-R-900х900-S підвісний накладний настінний 17801о
Світильник QUAD-R-900x900-S
Світильник QUAD-R-900x900-S – це потужний інтер'єрний LED світильник квадратної форми із закругленими кутами. Він призначений для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах).
Технічні характеристики QUAD-R-900x900-S
Потужність світильника QUAD-R-900x900-S складає 95 Вт, світловий потік – 8900 лм. Довжина кожної сторони світильника – 91,4 см.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.


Дана модель світильника має індекс кольоропередачі CRI>80, що є стандартом для житлових приміщень та забезпечує високу якість передачі кольорів навколишніх предметів (природний колір шкіри, їжі, меблів, предметів інтер'єру).
Колірна температураКолірна температура світла світильників QUAD-R доступна в трьох варіантах: тепле світло (3000 К), нейтральне світло (4000 К) та денне світло (5000 К) на вибір.
Конструкція QUAD-R-900x900-S
Корпус світильника QUAD-R-900x900-S виготовлений із анодованого алюмінію. Є можливість вибору покриття порошковою фарбою чорного чи білого кольору. За погодженням – фарбування у будь-який необхідний колір.
Корпус з анодованого алюмінію забезпечує легкість конструкції, тепловідведення та захист електричних компонентів світильника. Завдяки застосуванню високоякісного розсіювача з полістиролу створюється рівномірне, м'яке та комфортне освітлення, а також усувається сліпучий ефект.

Також є кілька варіантів кольору кабелю живлення: білий, чорний або з прозорою ізоляцією.
В комплектації світильника QUAD-R-900x900-S передбачена наявність накладної або врізної розетки. Це надає можливість акуратно оформити виведення кабелю живлення зі стелі.

Монтаж
Світильник QUAD-R-900x900-S встановлюється підвісним або накладним способом (залежно від моделі). Підвісний монтаж складає металеві троси з регульованою довжиною від 0,1 до 1,5 м (доступні в комплектації). Підвісні троси збільшеної довжини (3 та 5 м) також доступні до замовлення.
Можливості Підвісний квадратний світильник QUAD-R-900x900-S
- Виготовлення світильників за індивідуальними розмірами.
- Вибір світлодіодів від надійних світових виробників: CREE (США), Hongli (КНР), Samsung (Південна Корея).
- Індивідуальний підбір потужності та світлового потоку.
- Індивідуальний вибір колірної температури. В діапазоні від глибокого теплого світла 2200K до холодного 6500K.
- Збільшення індексу кольоропередачі до CRI>95. Такий високий індекс рекомендується до застосування в інтер'єрах, де є особливі вимоги до якості кольору (салони краси, магазини тканин, шпалер і підлогових покриттів, поліграфії).
- Оснащення датчиками присутності/руху/освітлення. Завдяки датчикам підтримується автоматичний режим роботи світильника.
- Виробництво світильників з диміруванням, регулюванням температури білого світла TW та системами керування (Dali).
- Збільшення довжини підвісу та кабелю підключення.
- Фарбування корпусу в будь-який колір з палітри RAL.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVL |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Форма | Квадратная |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Угол рассеивания | 110 град. |
| Мощность | 95 Вт |
| Напряжение сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Световой поток | 8900 лм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Потолочный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Материал каркаса | алюминий |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Рабочее напряжение (В) | 185-265 |
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Вид изделия | LED светильник |
| Материал корпуса | Алюминий, Металл |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 800 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 60 мм |
| Цветовая температура | под заказ |
| Ширина | 914 мм |
| Цвет корпуса | под заказ |
| Тип монтажа | Накладной|Подвесной |
| Висота корпусу світильника | 60мм |
- Цена: от 17 567,55 ₴


Отправка с 21 мая 2026
