Димер одноканальний радіо з пультом напруга 12-24 вольт 30A PROLUM 401017
Димер PROLUM радіо (RF 30A) - це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення.
Весь асортимент Контролерів та димерів для світлодіодної підсвітки та освітлення Пролюм за посиланням RGB контролери,підсилювачі та диммери Prolum для світлодіодних стрічок і світильників.
| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип пристрою | LED димер |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Спосіб управління | Пульт кнопковий |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напруга | 12V-24V |
| Сила струму, А | 30.0А |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 42×12×3 мм |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Потрібен шлюз для підключення | Ні |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROLUM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Дистанционное |
| Напряжение | 24 В |
| Мощность | 720 Вт |
| Ток | 30 А |
| Количество каналов | 1 |
| Количество кнопок | 11 шт |
| Регулировка | Яркости |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Напряжение сети | 12-24 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размеры | |
| Длина | 42 мм |
| Высота | 3 мм |
| Ширина | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 519,61 ₴



