Кутоподібний LED світильник ANGLE-780x780-S підвісний накладний довжина грані 780 мм 18653о
от 5 687,50 ₴
от 5 118,75 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 18653оф
Отправка с 20 мая 2026Кутоподібний красень ANGLE – легкий і яскравий штрих в інтер’єрному освітленні. Має незалежний "характер", привертає увагу, але не прагне бути домінантою. Швидше, є одним із способів підкреслити задум дизайнера.
Світильник ANGLE-780x780-S
Світильник ANGLE-780x780-S – це стельовий лінійний LED світильник кутоподібної форми. Він призначений для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (квартирах, магазинах, готелях, офісах, школах).
Технічні характеристики ANGLE-780x780-S
Є два доступні варіанти виконання: повної потужності (50 Вт) або половинної потужності (28 Вт). Світловий потік при повній потужності становить 4800 лм, а при половинній –2700 лм. Довжина кожної сторони (А, В) становить 78 см.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника ANGLE-780x780-S протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.


Дана модель світильника має індекс кольоропередачі CRI>80, що є стандартом для житлових приміщень та забезпечує високу якість передачі кольорів навколишніх предметів (природний колір шкіри, їжі, меблів, предметів інтер'єру).
Колірна температураКолірна температура світла світильників ANGLE доступна в трьох варіантах: тепле світло (3000 К), нейтральне світло (4000 К) та денне світло (5000 К) на вибір.
Конструкція ANGLE-780x780-S
Корпус світильника ANGLE-780x780-S виготовлений із анодованого алюмінію. Існує можливість вибору кольору покриття: без фарбування (сріблястий колір алюмінієвого корпусу) або покриття порошковою фарбою чорного чи білого кольору. За по годженням – забарвлення у будь-який необхідний колір.
Корпус з анодованого алюмінію забезпечує легкість конструкції, тепловідведення та захист електричних компонентів світильника. Завдяки застосуванню високоякісного розсіювача з полістиролу створюється рівномірне, м'яке та комфортне освітлення, а також усувається сліпучий ефект.
Закінчення (торці) світильникаТорці світильника можуть бути:
- плоскими, вони утворюють прямі кути. Чіткі графічні контури світильника гармонійно підкреслять строгий, стриманий та лаконічний дизайн приміщення. Така форма підійде, наприклад, для освітлення фойє готелю, приймальні офісу або конференц-залу;
- закругленими, завдяки чому світильник набуває плавних форм і може делікатно вписатися в будь-який інтер'єр.

Заглушки представлені у трьох варіаціях: пластикові округлі заглушки, пластикові плоскі заглушки та металеві плоскі заглушки.
Також є кілька варіантів кольору кабелю живлення: білий, чорний або з прозорою ізоляцією.
В комплектації світильника ANGLE-780x780-S передбачена наявність накладної або врізної розетки. Це надає можливість акуратно оформити виведення кабелю живлення зі стелі.

Монтаж
Світильники ANGLE-780x780-S можуть монтуватись як до стелі, так і на стіни.
Способи монтажу (залежить від конкретної моделі):
- без підвісу методом прямого накладного монтажу до поверхні;
- на металеві троси з регульованою довжиною від 0,1 до 1,5 м (доступні в комплектації).
Підвісні троси збільшеної довжини (3 та 5 м) також доступні до замовлення.
Можливості Лінійний світлодіодний L-подібний світильник ANGLE-780x780-S
- Виготовлення світильників за індивідуальними розмірами.
- Вибір світлодіодів від надійних світових виробників: CREE (США), Hongli (КНР), Samsung (Південна Корея).
- Індивідуальний підбір потужності та світлового потоку.
- Індивідуальний вибір кольорової температури. В діапазоні від глибокого теплого світла 2200K до холодного 6500K.
- Збільшення індексу кольоропередачі до CRI>95. Такий високий індекс рекомендується до застосування в інтер'єрах, де є особливі вимоги до якості кольору (салони краси, магазини тканин, шпалер і підлог, поліграфії).
- Оснащення датчиками присутності/руху/освітлення. Завдяки датчикам підтримується автоматичний режим роботи світильника.
- Виробництво світильників з димуванням, регулюванням температури білого світла TW та різними системами керування (Dali, DMX).
- Збільшення довжини підвісу та кабелю підключення.
- Фарбування корпусу в будь-який колір з палітри RAL.
Сфера застосування світильників серії ANGLE
Офісні центри, коридори і холи готелів, приватних навчальних закладів, медичних центрів, косметичних салонів. Особливість світильника ANGLE Світильник ANGLE є конструкцією із поєднаних під кутом 90 градусів лінійних світильників із стороною в 540, 810 або 1015 мм.Клієнт може замовити габаритні розміри виробу, виходячи з власних потреб і характеристик приміщення. Матеріал корпусу – алюміній.
Базові моделі пофарбовані в чорний/білий або зберігають сріблястий відтінок анодованого металу. Поверхня корпусу – текстурна або матова. Замовник може вибрати будь-який колір з каталогу RAL і додати глянсовий блиск. Колірні варіанти кабелю: чорний, білий, прозорий.
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVL |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Форма | Линейная |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Мощность | 50 Вт |
| Цветовая температура | 4000К |
| Напряжение сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Световой поток | 4800 лм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Степень защиты IP | 20 |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Вид изделия | LED светильник |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 780 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип светильника | Общего освещения |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Применение освещения | Для выставочных залов, Для медицинских учреждений, Для офисных помещений, Для торговых площадей |
| Цвет корпуса | Алюминий |
| Источник света | Светодиодный блок SMD |
| Материал рассеивателя | Поликарбонат |
| Напряжение | 220 в |
| Максимальная цветовая температура | 5000 К |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Степень защиты | IP20 |
| Пылевлагозащищенная крышка | Да |
| Тип освещения | Светильник, Світлодіодний світильник |
| Структура рефлектора | Гладкая |
| Высота | 80 мм |
- Цена: от 5 118,75 ₴



