
Пульт дистанційного керування SR-2819T8 /8 зон, чорний корпус/ SUNRICHER 9929
Пульт SR-2819T8 /8 зон, чорний корпус/
Пульт SR-2819T8 /8 зон, чорний корпус/- пульт керування з 8 зонами, високої якості від виробника SUNRICHER. Тримач у комплекті.
Основні характеристики:
- Стильний тонкий дизайн.
- Легкий в експлуатації.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Взаємодіє з RGB(W) контролерами - SR-1009х.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Вбудовані 10 динамічних режимів. У кожній зоні може бути встановлена нескінченна кількість приймачів, кожен приймач максимально управляється 8 різними пультами.
- Управління RGBW 4 кольорами забезпечує більший вибір кольорів, ніж традиційне керування RGB.
- Можливість запам'ятовування 4-х кольорів.
- Дозволяє зменшувати яскравість кожного каналу R, G, B, W окремо.
- Живлення 4.5V (3xAAA).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Застосування:
- Натисніть кнопку, щоб увімкнути/вимкнути.
- За допомогою кнопок (1-8) можна вибрати зону.
- Використовуючи кнопку P- та P+, можете вибрати програму з 10 заданих.
- Можна вибрати яскравість, використовуючи кнопку В- для зменшення яскравості RGB та В+ для збільшення яскравості RGB.
Розмір: 131.6*43.8*24.3 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB+W, RGB |
| Регулировка | Яркости, Скорости, Пауза, Память последней настройки |
| Размеры | |
| Высота | 23 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Длина | 141 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | RGBW |
| Пульт управления | RF |
| Кількість зон | 8 |
| Тип комплектующего | Пульт контролера |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 086,18 ₴



