Пульт SR-2839WK /1 зона, чорний/
Пульт SR-2839WK /1 зона, чорний/- пульт керування з 1 зоною високої якості від виробника SUNRICHER.
Основні характеристики:
- Стильний тонкий дизайн.
- Легкий в експлуатації.
- Незалежне управління по кожному каналу.
- Простота з'єднання з RF-приймачем (контролером).
- Контролер кольору RGBW.
- Має 10 різних динамічних режимів з можливістю регулювання швидкості по кожному режиму.
- Регулювання інтенсивністі світла каналів RGB.
- Дистанційне бездротове радіочастотне керування - RF.
- Сумісність з усіма радіоприймачами універсальної серії.
- До одного приймача можна підключити не більше 8 пультів дистанційного керування.
- Живлення 3V (2xAAA).
- Дистанція керування до 20м.
- Ступінь захисту - IP20.
Розмір: 136.5*40*11.5 мм.
Відповідає стандартам CE, RoHS.
Зручний радіочастотний пульт дистанційного управління з сенсорним кільцем вибору кольору і кнопками індивідуального управління кожним кольором R G B W.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип управления | Дистанционное |
| Цветовая гамма | RGB+W, RGB |
| Регулировка | Память последней настройки, Яркости, Цветовой температуры свечения, Скорости, Пауза |
| Количество каналов | 4 |
| Размеры | |
| Высота | 17.4 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Длина | 120 мм |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 997,03 ₴



