Контролер ES-D сходинкового освітлення з PIR-датчиком (SPI) SkyDance 20866
ES-D контролер сходинкового освітлення з PIR-датчиком (SPI)
Багатофункціональний контролер для розумного підсвічування сходів з ІЧ-датчиком руху та датчиком денного світла для автоматичного включення підсвічування та вашого комфортного пересування сходами у темний час доби. Має 2 групи виходу максимум 960 пікселів на групу для SPI стрічки.
Опис:
- Освітлення включається автоматично при проходженні датчика, що позбавить зайвих клацань і шуму, і виручить вас, коли у вас зайняті руки.
- За бажанням можна встановити і механічні вимикачі для включення вручну.
- Завдяки датчику освітленості сходи включатимуть лише у темний час доби.
- У комплект можна підібрати стрічку з підходящою потужністю для економії електроенергії, і в силіконовій оболонці для безпечного миття сходів.
- Для живлення пристрою необхідний блок живлення постійної напруги 24V та потужністю згідно загальній потужності стрічки.
- За замовчуванням запрограмовано 30 сходинки по 10пкс.
- Кількість та ширину сходинки можна міняти, але враховувати, що загальна кількість сходинок помножена на кількість пікселів не повинна бути більше 960 пкс.
- Під час налаштування підберіть чіп відповідної стрічки. Підходить 18 чіпів, тому більшість стрічки підійде для використання з контролером.
- У налаштуваннях можна обрати бажаний колір, швидкість роботи та відповідний динамічний ефект перемикання освітлення сходів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Напряжение | 24 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество каналов | 2 |
| Рабочее напряжение (В) | 5-24 |
| Размеры | |
| Высота | 23 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Сигнал управления | SPI |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 222,58 ₴



