LED контролер-приймач WiFi-SPI для для адресної RGB світлодіодної стрічки SkyDance 19952
LED контролер-приймач WiFi-SPI
WiFi-SPI контролер-приймач сигналу є повноцінним SPI контролером для світлодіодної стрічки, що адресується. Керується за допомогою мобільного додатку SkyDance на базі ANDROID та IOS за власною або домашньою мережею WiFi. Має великий набір стандартних програм, а також може створювати свої власні сценарії.
Опис:
- WiFi-SPI - це контролер цифрових світлодіодних стрічок RGB, який може керувати всіма видами світлодіодних стрічок з різними типами чипів.
- Керується за допомогою мобільного додатку SkyDance для Android та IOS.
- Створює власну мережу WiFi або підключається до домашньої мережі.
- Має великий набір світлових сценаріїв та може їх змінювати.
- Запам'ятовує до 32 змін сценаріїв.
- Може працювати в режимі великого та малого циклу сценаріїв.
- Двоканальний вихідний сигналу SPI(TTL)x2, максимум 1024 пікселя, дозволяє підключати дві стрічки паралельно.
- Сумісний з пультом дистанційного керування SkyDance 2,4G RGB.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение | 24 В |
| Тип управления | Дистанционное |
| Количество каналов | 2 |
| Рабочее напряжение (В) | 5-24 |
| Размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Длина | 114 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Сигнал управления | SPI |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 3 181,27 ₴



