Підсилювач SR-2100AMP (DMX)
Підсилювач DMX сигналу призначений для розширення зони передачі сигналу DMX від контролера до кінцевих пристроїв.
Опис:
- Підсилює вхідний сигнал DMX.
- Подовжує лінію передачі сигналу DMX.
- Рекомендується встановлювати на лінії через кожні 100м або кожні 32 декодери DMX.
- Напруга живлення 12-24VDC.
- Вхід та вихід сигнал DMX.
- Підсилювач DMX сигналу призначений для розширення зони передачі сигналу DMX від контролера до кінцевих пристроїв. Підсилює вхідний сигнал DMX. Подовжує лінію передачі сигналу DMX. Напруга живлення 12-24VDC. Вхід та вихід сигнал DMX.
Розмір 46*178*18 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Электронное |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 18 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Длина | 178 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
| Тип оборудования | спліттер (DMX) |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 678,68 ₴



