Сплітер SA-SPI
Сплітер призначений для підключення та синхронізації кількох цифрових світлодіодних стрічок SPI до одного контролера.
Опис:
- Поділяє сигнал (дата+синхронізація) 1 групи контролера SPI на дві групи.
- Можна використовувати як підсилювач SPI сигналу.
- Напруга живлення 5-24VDC.
- Якщо світлодіодна стрічка має однопровідне керування до кожного SA, можна підключити 4 стрічки Сплітер призначений для підключення та синхронізації кількох цифрових світлодіодних стрічок SPI до одного контролера. Поділяє сигнал (дата+синхронізація) 1 групи контролера SPI на дві групи. Можна використовувати, як підсилювач SPI сигналу. Напруга живлення 5-24VDC. Якщо світлодіодна стрічка має однопровідне керування до кожного SA, можна підключити 4 стрічки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SkyDance |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип управления | Электронное |
| Рабочее напряжение (В) | 5-24 |
| Размеры | |
| Высота | 26 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Длина | 52 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
| Тип оборудования | Сплітер |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 150,42 ₴



