Сплітер SR-2100AMP-RDM-8CH-5/3 (DMX&RDM)
Сплітер для поділу ДМХ сигналу на 8 каналів (один вхід-вісім виходів) з функцією RDM.
Опис:
- Розгалужувач сигналу ДМХ на 8 окремих каналів з функцією RDM.
- Збільшує довжину з'єднання до 300м.
- Кількість ДМХ пристроїв, що підключаються 32 на один вихід (всього 256).
- 8 виходів із повною ізоляцією від входу.
- Світлодіодна індикація роботи з кожного виходу.
- Підтримує двонаправлений зв'язок RDM для автоматичної адресації ДМХ пристроїв.
- Живлення 12-24VDC.
- Сплітер для поділу ДМХ сигналу на 8 каналів (один вхід-вісім виходів) з функцією RDM. Розгалужувач сигналу ДМХ на 8 окремих каналів з функцією RDM. Збільшує довжину з'єднання до 300м. Кількість ДМХ пристроїв, що підключаються 32 на один вихід (всього 256). 8 виходів із повною ізоляцією від входу. Живлення 12-24VDC.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sunricher |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип управления | Электронное |
| Рабочее напряжение (В) | 12-24 |
| Размеры | |
| Высота | 44 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Длина | 199 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Контроллеры для светильников |
| Тип оборудования | Сплітер |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 6 382,10 ₴



